Stálá zpovědní služba v Brně

V brněnské diecézi vznikla v Roce víry řada potřebných iniciativ, které mohou pomoci k jeho hlubšímu prožívání. Mezi ně patří i zavedení stále zpovědní služby v kostele sv. Maří Magdalény v Brně v Masarykově ulici. Od pondělí do pátku v době od 9.00 do 16.30 hodin je možnost setkat se ve zpovědní místnosti s knězem a přijmout svátost smíření, nebo využít nabídky k duchovnímu rozhovoru či modlitbě. V kostele zároveň probíhá výstav Nejsvětější svátosti oltářní. Jde o příležitost setkat se Pánem i jeho uzdravujícím milosrdenstvím.

 

Rozpis zpovědníků

 

Od pondělí 17. června 2019 je z technických důvodů uzavřen kostel sv. Maří Magdaleny v Brně (Masarykova ulice).

Proto zde jsou zrušeny obvyklé bohoslužby a některé jsou přesunuty do kapucínského kostela Nalezení Svatého kříže v Brně (Kapucínské náměstí), a to takto: ve všední dny v 8.30 hodin, v neděli v 7.00 a v 8.30 hodin.

Všechny večerní bohoslužby v 18.00 hodin jsou zrušeny. Od pondělí do soboty je možné se zúčastnit mše svaté v 7.00 hodin v kostele sv. Tomáše v Brně (Moravské náměstí).

Stálá zpovědní služba a celodenní výstav Nejsvětější svátosti jsou v pracovní dny od 9.00 do 16.30 hodin také mimořádně v kostele Nalezení Svatého kříže v Brně (u kapucínů). 

 


Kontakt

E-mail farnosti

(Další kontakty v sekci "O farnosti")


TOPlist