23.06.2012 18:30

Zážitek z Medjugorje

V červnu jsem se zúčastnila zájezdu do Medjugorje, známého místa zjevení P. Marie.  Ta se 24. června 1981 zjevila šesti vizionářům, jimž se zjevuje dodnes, dává lidstvu mimořádné milosti a prosí nás, abychom modlitbami, vnitřním obrácením, postem a obětmi získávali pokoj a mír v duši každého člověka.

Já se chci však podělit o svůj zážitek z výstupu na kopec Križovac, kde je náročná křížová cesta, která byla pro mne jakousi obětí.

Jsem již starší a pomalejší, tak jsem zůstala při výstupu poslední. Bylo velké horko, ale během 3 hodin jsem to dokázala. Pro mnohé to bude úsměvné, ale když jsem se šťastně ocitla na vrcholu u Bílého kříže, nastaly obavy, jak to zvládnu sama dolů. Vtom zapůsobila síla modliteb a P. Maria mi poslala paní, která mne chytla za ruku a vedlejší, stejně náročnou cestou mne vedla dolů. Byla to Rakušanka, také Marie, a riskovala, že jí ujede její skupina, ale zvládly jsme to za 1 hodinu. Cestou mi koupila ještě růženec, skupina čekala a také mě vzali s sebou. Ještě jsem se setkávala s jinými dobrými lidmi, kteří mě obdarovávali.

V Medjugorje, při častých bohoslužbách, jsem dostávala velkou sílu a ponaučení pro další život.

Věřím, že stojí za to se tam vracet a získávat lásku P. Marie - Královny míru, kterou na nás vylévá a prosí za nás u svého syna Ježíše Krista.

M.J.

—————

Zpět


Kontakt

E-mail farnosti

(Další kontakty v sekci "O farnosti")


TOPlist