25.12.2013 08:50

Přání od otce Jacka

„Jak sladké je stát před křížem nebo klečet před Nejsvětější svátostí a jednoduše být před Jeho zrakem! Jak nám prospívá, nechat Jej, aby se opět dotknul naší existence a vyslal nás šířit svůj nový život! V posledku tak dochází k tomu, že „Co jsme viděli a slyšeli, zvěstujeme“ (1 Jan 1,3). Nejlepší motivací pro rozhodnutí hlásat evangelium je kontemplovat Jej s láskou, zastavit se u jeho stránek a číst je srdcem. Pokud k Němu přistupujeme takto, Jeho krása v nás budí úžas a pokaždé nás znovu nadchne. Proto je důležité znovu si osvojit kontemplativního ducha, který nám umožní denně objevovat, že jsme nositeli dobra, které zlidšťuje a pomáhá vést nový život. Není nic lepšího, co bychom mohli předat druhým.“ (z adhortace papeže Františka EVANGELII GAUDIUM)

Milý otče Jane, milí řečkovičtí farníci!

Přijměte pozdrav od Panny Marie Přibyslavické a srdečné přání k Vánocům. Přeji Vám radost, které, jak nám připomíná František, jsme nositeli. Pod stromečkem ať si vyzvednete „balíček“ nového života, on tam vždy na nás čeká.

Přeji Vám hodně zdraví a pokoj v srdci. Přeji Vám dostatek času, který si najděte pro kontemplaci. Přeji Vám, abyste z kostela vycházeli  vždy s novými silami konat dobro...

Krásné Vánoce...

jacek

 

—————

Zpět


Kontakt

E-mail farnosti

(Další kontakty v sekci "O farnosti")


TOPlist